A+ A A-

29 czerwca 2014 r. (niedziela), godz. 10:30
Aula I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łomży, ul Bernatowicza 4
UROCZYSTY KONCERT Z OKAZJI JUBILEUSZU 400-LECIA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. T. KOŚCIUSZKI W ŁOMŻY

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent

BOGUMIŁA DĄBROWSKA – skrzypce
WERONIKA SKRODZKA – wiolonczela
BARBARA TARCZEWSKA – śpiew
ZIEMOWIT BUĆKO – gitara
ŁUKASZ LIPSKI – wokal
PAWEŁ LIPSKI – fortepian
MATEUSZ ZESZUT – trąbka

W programie m.in.: J.S. Bach, A. Vivaldi, H. Wieniawski, C. Saint-Saens, F. Thome

28 czerwca 2014 r. (sobota), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A
ZAKOŃCZENIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2013/2014

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
ANDRZEJ AFFELTOWICZ – dyrygent


ARNALDO SAVEGNAGO & QUINTETO MUSIART (BRAZYLIA):
ARNALDO SAVEGNAGO – cavaquinho
YÁSKARA SPERHACKE – wokal
FABRÍCIO LUÍS SAVEGNAGO – cavaquihno
FERNANDO SAVEGNAGO – gitara
ALEXANDRE POMPERMAIER – klarnet
ANDRÉ LUÍS MICHALSKI – perkusja

W programie: przeboje muzyki latynoskiej

WSTĘP WOLNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
KONCERT W RAMACH CYKLU „MUZYCZNY RELAKS”
Dofinansowano przez Urząd Miasta Łomża w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej na rok 2014.

15 czerwca 2014 r. (niedziela), godz. 17:00
Stary Rynek w Łomży

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent

W programie: utwory E. Czernego

WSTĘP WOLNY

29 maja 2014 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
MICHAEL MEISSNER (MEKSYK) – dyrygent
VERONICA DE LARREA (MEKSYK)  sopran
W programie: utwory kompozytorów meksykańskich

15 maja 2014 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

KONCERT DYPLOMOWY KRYSTYNY BARAŃSKIEJ
FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
KRYSTYNA BARAŃSKA – dyrygent
Dyplomantka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Szymona Kawalli

MŁODZI UTALENTOWANI INSTRUMENTALIŚCI I WOKALIŚCI

27 kwietnia 2014 r. (niedziela), godz. 19:00
Kościół p.w. Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży,
ul. Krzywe Koło 3

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent

JACEK SZYMAŃSKI – tenor
DARIUSZ WÓJCIK – recytacje
W programie m.in.: A. Vivaldi, J.S. Bach, W.A. Mozart, G. Donizetti, E. Curtis oraz fragmenty dzieł Karola Wojtyły

WSTĘP WOLNY

3 maja 2014 r. (sobota), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent

BERNADETTA GRABIAS – mezzosopran
KRZYSZTOF MARCINIAK – tenor
W programie m.in.: W.A. Mozart, S. Moniuszko, J. Strauss, A. Rubinstein, A. Dvorak, M. Karłowicz, E. Kalman, L. Bernstein, A.L. Weber

WSTĘP WOLNY


Koncert dofinansowany
przez Urząd Miejski w Łomży

24 kwietnia 2014 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
GABRIELE PEZONE (WŁOCHY) – dyrygent
BEATA HALSKA-LE MONNIER (FRANCJA) – skrzypce

W programie m.in.:  P. Sarasate - Fantazja z opery „Carmen”, Romans andaluzyjski i Melodie cygańskie, A. Zarzycki - Mazurek

3 kwietnia 2014 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI
– dyrygent

KLAUDIUSZ BARAN  akordeon
W programie m.in.: E. Sielicki - Koncert akordeonowy (prawykonanie), A. Piazzolla - Oblivion

20 marca 2014 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
MARCIN NAŁĘCZ-NIESIOŁOWSKI – baryton, dyrygent

W programie m.in.: W.A. Mozart

6 marca 2014 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
WLADIMIR BORMOTOW (BIAŁORUŚ) – dyrygent

WIESŁAW BEDNAREK – baryton
ALEKSANDER KAMEDULSKI – baryton
W programie m.in.: słynne rosyjskie romanse A. Bakaleynikowa, A. Kusikowa, P. Bułachowa, Y. Prigoziego, W. Lipatowa, N. Bakalejnikowa

13 lutego 2014 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent

HANNA SAMSON – sopran
KLAUDIA KULIK – śpiew
MIŁOSZ GAŁAJ – baryton
W programie m.in.: arie i pieśni o miłości

6 lutego 2014 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
PIOTR SUŁKOWSKI – dyrygent
JACEK MIRUCKI – kontrabas
W programie: N. Paganini, G. Bottesini, L. Anderson

KONCERT DEDYKOWANY RADIU NADZIEJA W DNIU URODZIN
23 stycznia 2014 r. (czwartek), godz. 18:30

Sala Widowiskowa przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JACEK ROGALA – dyrygent
JOANNA MIKA-CORTES – sopran
MICHAŁ BOGDANOWICZ – baryton
MARTA NANOWSKA
skrzypce
W programie m.in.: J. Strauss, G. Bizet, F. Kreisler, H. Wieniawski

WSTĘP WOLNY

31 grudnia 2013 r. (wtorek), godz. 17:30
Sala koncertowa FKWL w Łomży, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
AGNIESZKA PIASS – sopran
MATEUSZ MYRLAK – tenor
W programie m.in.: słynne arie i duety operowe, walce i polki J. Straussa

21 listopada 2013 r. (czwartek), godz. 12:00
Sala koncertowa FKWL w Łomży, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
KAŁUDI KAŁUDOW (BUŁGARIA) – tenor
ANNA DYTRY – sopran
W programie m.in.: słynne arie i duety operowe



MUZYKA PANA WITOLDA
Familijny koncert mikołajkowy
5 grudnia 2013 r. (czwartek), godz. 18:30

Sala koncertowa FKWL w Łomży, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
MANFREDO DI CRESCENZO (WŁOCHY) – dyrygent
BOGUMIŁA DZIEL-WAWROWSKA – sopran
W programie m.in.: piosenki W. Lutosławskiego

WSTĘP WOLNY


PARTITA
LUTOSŁAWSKI I JEGO INSPIRACJE
7 listopada 2013 r. (czwartek), godz. 12:00, godz. 18:30

Sala koncertowa FKWL w Łomży, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
ROMAN LASOCKI – skrzypce
KORNELIA GRĄDZKA – skrzypce
W programie: W. Lutosławski, J. Haydn

Koncert połączony z prezentacją wystawy na temat życia i twórczości W. Lutosławskiego

Koncert w ramach miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości

WSTĘP WOLNY


21 listopada 2013 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala koncertowa FKWL w Łomży, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
KAŁUDI KAŁUDOW (BUŁGARIA) – tenor
ANNA DYTRY – sopran
W programie m.in.: słynne arie i duety operowe


Koncert połączony z wręczeniem nagród Prezydenta Miasta Łomży za szczególne dokonania w dziedzinie kultury

24 października 2013 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala koncertowa FKWL w Łomży, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
MICHAEL MEISSENR (MEKSYK) – dyrygent
JIKYO JUNG (KOREA POŁUDNIOWA) – fortepian
W programie: F. Chopin, I. Merle, A. Sarrier, J. Sibelius, E. Angulo, A. Piazzolla, A. Marquez

21 września 2013 r. (sobota)
Zamek Królewski w Grodnie (Białoruś), Sala Senatorska

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
ANNA JEREMUS-LEWANDOWSKA – sopran
KSENIA SZAWSZYSZWILI (BIAŁORUŚ) – sopran
KATARZYNA ZDZIARSKA – sopran
W programie muzyka polska różnych epok oraz pieśni patriotyczne

SACRUM ET MUSICA 2013

20 października 2013 r. (niedziela)
KADZIDŁO, godz.12:45
– Kościół pw. Świętego Ducha, ul. Sportowa 3
ŁOMŻA, godz. 19:30
– Kościół pw. Krzyża Świętego, ul. Zawadzka 55

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
WARSZAWSKI CHÓR CHŁOPIĘCY I MĘSKI
KRZYSZTOF KUSIEL-MOROZ – dyrygent
W programie m.in.: A. Ramirez – Misa Criolla

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

13 października 2013 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz.14:00
– Kościół Zakonny pw. Matki Bożej (OO. Kapucyni), ul. Krzywe Koło 3

SOLIŚCI I ZESPOŁY KAMERALNE PSM I I II STOPNIA W ŁOMŻY

WSTĘP WOLNY

UROCZYSTY KONCERT GALOWY
FESTIWALU SACRUM ET MUSICA 2013

13 października 2013 r. (niedziela)
WARSZAWA - URSYNÓW, godz.13:00
– Kościół pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 101

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
KRISTIANSUND KAMMERKOR (NORWEGIA)
PEDER RENSVIK (NORWEGIA) – dyrygent
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
SIGRID VETLESETER BØE (NORWEGIA) – sopran
ANN-KRISTIN JONES (SZWECJA) – alt
MATTHEW LONG (ANGLIA) – tenor
JAMES BIRCHALL (ANGLIA) – bas
W programie: Jerzy Fryderyk Haendel – Oratorium „Mesjasz”

WSTĘP WOLNY

UROCZYSTY KONCERT GALOWY
FESTIWALU SACRUM ET MUSICA 2013

12 października 2013 r. (sobota)
ŁOMŻA, godz.19:00
– Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
KRISTIANSUND KAMMERKOR (NORWEGIA)
PEDER RENSVIK (NORWEGIA) – dyrygent
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
SIGRID VETLESETER BØE (NORWEGIA) – sopran
ANN-KRISTIN JONES (SZWECJA) – alt
MATTHEW LONG (ANGLIA) – tenor
JAMES BIRCHALL (ANGLIA) – bas
W programie: Jerzy Fryderyk Haendel – Oratorium „Mesjasz”

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

10 października 2013 r. (czwartek), godz. 18:30
ŁOMŻA, godz. 12:00 – Sala koncertowa FKWL, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
MICHELE SANTORSOLA (WŁOCHY) – dyrygent
JOANNA GATNIEJEWSKA – flet
W programie: A. Vivaldi i J. Haydn

KONCERT DEDYKOWANY UCZESTNIKOM
IV MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI WETERYNARYJNEJ W ŁOMŻY

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

6 października 2013 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz.14:00 – Kościół pw. Św. Brunona z Kwerfurtu MB, ul. Wojska Polskiego 135
ŁOMŻA, godz.18:00 –
Kościół Zakonny pw. Trójcy Przenajświętszej (Siostry Benedyktynki)

JOANNA EWA CHĘTNIK – sopran
KWARTET ALLA BREVE:
JAN ZUGAJ – skrzypce
KATARZYNA JANAS-DZIEWA – skrzypce
EWA BARCZYK – wiolonczela
TATIANA BARANOVSKAYA – fortepian
W programie: A. Vivaldi, A. Stradella, G.F. Haendel, W. Lutosławski, J. Maklakiewicz, D. Hamilton

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

6 października 2013 r. (niedziela)
PIĄTNICA, godz. 12:30 – Kościół pw. Przemienienia Pańskiego
MYSZYNIEC, godz. 18:00 –
Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej, ul. Rynarzewskiego 16

MAŁGORZATA TROJANOWSKA – sopran
KONRAD KORZENIEWSKI – trąbka
SZYMON SZUBZDA – organy
W programie m.in.: G.F. Haendel, W.A. Mozart, J.S. Bach, C. Franck

WSTĘP WOLNY

LUTOSŁAWSKI IN MEMORIAM
26 września 2013 r. (czwartek), godz. 18:30

Sala koncertowa FKWL w Łomży, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
GIUSEPPE BRUNO (WŁOCHY) – dyrygent
VALENTINA RENESTO (WŁOCHY) – saksofon
RAFAŁ ŻURAKOWSKI – tenor
W programie: W. Lutosławski, B. Bartok, A. Głazunow, R. Schumann

WSTĘP WOLNY


SACRUM ET MUSICA 2013

29 września 2013 r. (niedziela)
OSTRÓW MAZOWIECKA, godz.16:00 – Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 3
ZAMBRÓW, godz.19:00
– Kościół pw. Ducha Świętego, ul. Papieża Jana Pawła II 1A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
CZESŁAW GRABOWSKI – dyrygent
ANNA JEREMUS-LEWANDOWSKA – sopran
KSENIA SZAWSZYSZWILI (BIAŁORUŚ) – sopran
KATARZYNA ZDZIARSKA – sopran
W programie m.in.: J.S. Bach, J. Haydn, F. Chopin, W. Lutosławski

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

29 września 2013 r. (niedziela)
ŚNIADOWO, godz. 9:30 – Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. ul. Rynek 7

IMPRESSION SAXOPHONE ENSEMBLE:
DARIUSZ SAMÓL – saksofon sopranowy, sopranino i altowy
JONATHAN BERGERON – saksofon altowy i sopranowy
COLE BELT – saksofon altowy
SCOTTY PHILLIPS – saksofon tenorowy
JULITA PRZYBYLSKA – saksofon tenorowy
ANGELA MARELLA – saksofon barytonowy
MATEUSZ SAWICKI – saksofon basowy
Kierownictwo artystyczne: Dariusz Samól i Jonathan Bergeron

W programie: J.S. Bach, G. F. Haendel, E. Grieg, I. Albeniz, St. Moniuszko, B. Marcello oraz prawykonanie utworu „Cascade” Dorothy Hindman

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

26 września 2013 r. (czwartek)
ŁOMŻA, godz. 12:00 – Sala koncertowa FKWL, ul. Nowa 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
GIUSEPPE BRUNO (WŁOCHY) – dyrygent
VALENTINA RENESTO (WŁOCHY) – saksofon
RAFAŁ ŻURAKOWSKI – tenor
W programie: W. Lutosławski, B. Bartok, R. Schumann

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

22 września 2013 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 13:00 – Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25

JAN BOKSZCZANIN – organy
W programie: J.S. Bach, J. Bennett, L. Lefebure-Wely, O. Janczenko, F. Borowski

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

22 września 2013 r. (niedziela)
MYSZYNIEC, godz. 13:00 – Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej, ul. Rynarzewskiego 16
KOLNO, godz.16:00 –
Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu, ul. M. Konopnickiej 4
PISZ, godz.19:00 –
Kościół pw. Św. Jana Chrzciciela, ul. Armii Krajowej 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
ANNA JEREMUS-LEWANDOWSKA – sopran
KSENIA SZAWSZYSZWILI (BIAŁORUŚ) – sopran
KATARZYNA ZDZIARSKA – sopran
W programie m.in.: J.S. Bach, J. Haydn, F. Chopin, W. Lutosławski

WSTĘP WOLNY


SACRUM ET MUSICA 2013

15 września 2013 r. (niedziela)
OSTROŁĘKA, godz.19:00 – Kościół pw. Św. Antoniego Padewskiego, ul. Gomulickiego 1A

CAPELLA BYDGOSTIENSIS
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
PAWEŁ GUSNAR – saksofon
W programie m.in.: F. Chopin, G. Gershwin, A. Piazzolla, W. Kilar

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

15 września 2013 r. (niedziela)
CZYŻEW, godz.11:00 – Kościół pw. Św. Ap. Piotra i Pawła, ul. Duży Rynek 15

PASSION SEPTET ENSEMBLE:
JACEK KRUPA - flet
MAGDALENA GOC - obój
WIESŁAW WASIK - klarnet
HENRYK MARSZAŁEK - klarnet
MATEUSZ GOC - waltornia
ADAM JANUSZKIEWICZ - fortepian
BOGDAN SZCZEPAŃSKI - kontrabas
W programie: J.S. Bach, W.A. Mozart, P. Czajkowski, T. Albinoni, A. Dworak, F. Kreisler, M. Rimski-Korsakow

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

8 września 2013 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 13:00 – Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25
ŁAPY, godz.17:45
– Kościół pw. Świętego Krzyża, ul. Jana Matejki 10

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
ŻAKLINA OLCHOWIK – vocal
RAFAŁ SONGAN – baryton
W programie m.in. muzyka gospels

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

1 września 2013 r. (niedziela)
WYGODA, godz.10:00 – Kościół pw. NMP Matki Kościoła, ul. Kościelna 2
PUCHAŁY, godz.13:00
– Kościół pw. Św. Wojciecha BM

KWARTET CAPITOL:
BEATA WOŁCZYK – skrzypce
ANDRZEJ ŁADOMIRSKI – skrzypce
DARIUSZ WOŁCZYK – altówka
URSZULA MARCINIEC-MAZUR – wiolonczela
W programie: G. Gershwin, A. Borodin, E. Morricone, J. Bock, P. Czajkowski

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2013

25 sierpnia 2013 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 10:30 – Kościół pw. Św. Andrzeja Boboli, ul. Wąska 93

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
ANNA JEREMUS-LEWANDOWSKA – sopran
EWA MURZYNOWSKA – sopran
KATARZYNA ZDZIARSKA – sopran
WIESŁAW BEDNAREK – baryton
W programie: W.A. Mozart, G. Bizet, G. Bacewicz, H. Wieniawski, F. Lehar, J. Bock oraz romanse rosyjskie

WSTĘP WOLNY

 
Filharmonia Kameralna
im. Witolda Lutosławskiego w Łomży
ul. Nowa 2
18-400 Łomża

Instytucja finansowana
ze środków budżetowych
Miasta Łomża

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego

Login

Rejestracja

User Registration
or Anuluj