Biuro koncertowe Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego nie jest organizatorem
i nie prowadzi sprzedaży biletów na imprezy zewnętrzne.

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez zewnętrznych.

Tribute To The Queens Of Soul

KONCERT
PRZENIESIONY
na grudzień 2022

"Tribute to THE QUEENS OF SOUL rozpoczyna trasę koncertową w Polsce!
To wyjątkowy projekt muzyczny poświęcony najwybitniejszym artystkom m.in. Amy Winehouse, Aretha Franklin, Tina Turner. Chaka Khan oraz Whitney Houston, których twórczość na stałe wpisała się w historię światowego soulu!

Podczas dynamicznego koncertu usłyszymy ponadczasowe utwory takie jak m.in. - Ain't Nobody, My Love Is You Love, Valerie, I'm Every Woman, What's Love Got to Do with It, A Woman's Worth, Georgia On My Mind, które zdobyły serca publiczności na całym świecie! Utalentowana wokalistka, znakomici muzycy, energiczny chórek,

Unikalne aranżacje Łukasza Sztaby, świetne brzmienie oraz autorska oprawa wizualna gwarantują odbiorcom niezapomniane przeżycia!

Koncert Tribute to THE QUEENS OF SOUL jest prawdziwym rollercoasterem wspaniałych emocji, do których przyczyni się również spektakularna realizacja dźwięku, oświetlenia oraz projekcji wideo!

W niesamowitą podróż w świat muzyki Soul zabiorą Państwa, utalentowane wokalistki - finalistki ogólnopolskich programów The Voice of Poland oraz Szansa na Sukces, w składzie: Dominika Gunia - wokal, Ewa Siembida - chóry, Sylwia Łyko - chóry oraz znakomici muzycy: Kuba Madejowski - perkusja, Zibi Zawadzki - gitary, Michał Kołodziej - bas, Piotr Gunia - saksofony, Przemysław Stefańczyk - Piano.
Aranżacja Muzyczna: Łukasz Sztaba

Więcej informacji i bilety pod LINKIEM

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19