Biuro koncertowe Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego nie jest organizatorem
i nie prowadzi sprzedaży biletów na imprezy zewnętrzne.

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez zewnętrznych.

Gwiazdy światowej iluzji

12 czerwca 2022

Sala koncertowa
FKWL w Łomży

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion.

Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Artyści ci, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.
Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie!!!
Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Bawią się wszyscy od lat 3 do 103!!!
Tym razem, w związku z Dniem Dziecka także łomżyńska publiczność już 12 czerwca o godzinie 18.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Kameralnej będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show!!!
A może tym razem, to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja, przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów!
Ten spektakl trzeba zobaczyć na własne oczy, by przekonać się, że magia istnieje naprawdę!!!

Bilety do nabycia w siedzibie TV Narew Stary Rynek 13 oraz na portalu: http://kbq.pl/73899

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19