Program X Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki "Sacrum et Musica"
07.09.2014 – 19.10.2014

A+ A A-

KONCERT WIEŃCZĄCY FESTIWAL FILMOWY "MF FESTIWAL – ŁOMŻA 2014"

SACRUM ET MUSICA 2014

7 września 2014 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 13:00 – Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
MARINA GOROWAJA (BIAŁORUŚ) – sopran
JACEK SZYMAŃSKI – tenor
W programie m.in.: J.S. Bach, G.F. Haendel, W.A. Mozart, C. Franck, G. Donizetti

WSTĘP WOLNY


Stowarzyszenie Ludzi
Aktywnie Naznaczonych

SACRUM ET MUSICA 2014

7 września 2014 r. (niedziela)
OSTROŁĘKA, godz. 18:30
– Kościół pw. Św. Franciszka z Asyżu, ul. Bohaterów Warszawy 21

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
MARINA GOROWAJA (BIAŁORUŚ) – sopran
JACEK SZYMAŃSKI – tenor
W programie m.in.: J.S. Bach, G.F. Haendel, W.A. Mozart, C. Franck, G. Donizetti

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

14 września 2014 r. (niedziela)
KOLNO, godz. 10:15
– Kościół pw. Chrystusa Króla Wszechświata, ul. Ks. Grajewskiego 2
GRAJEWO, godz. 18:00 – Kościół pw. Św. Jana Pawła II, ul. Piłsudskiego 34

HANNA MARIA ZAJĄCZKIEWICZ – sopran
MATEUSZ KASPRZAK–ŁABUDZIŃSKI – skrzypce
TATIANA BARANOVSKAYA – fortepian
W programie: J.S. Bach, C. Franck, F. Schubert, J. Rutter, W. Kilar

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

21 września 2014 r. (niedziela)
WYGODA, godz. 10:00
– Kościół pw. NMP Matki Kościoła
PUCHAŁY, godz. 13:00 – Kościół pw. Św. Wojciecha BM

AGNIESZKA JAWORSKA – sopran
KATARZYNA ZDZIARSKA – sopran
JONAS STONKUS (LITWA) – akordeon
TATIANA BARANOVSKAYA – fortepian
W programie m.in.: St. Moniuszko, F. Chopin, W.A. Mozart, G. Donizetti, A. Dvorak, J. Brahms

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

27 września 2014 r. (sobota)
SZCZUCZYN, godz. 12:00 – Kościół pw. Imienia NMP, ul. Szpitalna 1

MAŁGORZATA TROJANOWSKA – sopran
PASSION SEPTET ENSEMBLE:
JACEK KRUPA – flet
MAGDALENA GOC – obój
WIESŁAW WASIK – klarnet
HENRYK MARSZAŁEK – klarnet
MATEUSZ GOC – waltornia
ADAM JANUSZKIEWICZ – fortepian
BOGDAN SZCZEPAŃSKI – kontrabas

W programie m.in.: J.S. Bach, G.F. Haendel, A. Vivaldi, W.A. Mozart

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

28 września 2014 r. (niedziela)
ZAMBRÓW, godz. 13:00
– Kościół pw. Ducha Świętego, ul. Papieża Jana Pawła II 1A
OSTRÓW MAZOWIECKA, godz. 19:00 – Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 3

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
CZESŁAW GRABOWSKI – dyrygent
ROBERT CIEŚLA – tenor
W programie: J. Pachelbel, J.S. Bach, W.A. Mozart oraz słynne arie i pieśni neapolitańskie

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

2 października 2014 r. (czwartek)
ŁOMŻA, godz. 18:30 – Kościół pw. Krzyża Świętego, ul. Zawadzka 55

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
NURHAN ARMAN (KANADA) – dyrygent
AGATA KIELAR-DŁUGOSZ flet
ŁUKASZ DŁUGOSZ - flet
W programie m.in.: A. Vivaldi, J. Haydn

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

5 października 2014 r. (niedziela)
KUPISKI, godz. 12:30 – Kościół pw. Św. Jadwigi Śląskiej
ŁOMŻA, godz. 19:00 – Kościół pw. Św. Brunona z Kwerfurtu MB, ul. Wojska Polskiego 135

ANNA JEREMUS - LEWANDOWSKA – sopran
KSENIA SZAWSZYSZWILI (BIAŁORUŚ) – sopran
EWA MURZYNOWSKA – sopran

KWARTET ALLA BREVE:
JAN ZUGAJ – skrzypce
KATARZYNA JANAS-DZIEWA – skrzypce
EWA BARCZYK – wiolonczela
TATIANA BARANOVSKAYA – fortepian

W programie m.in.: A. Vivaldi, W.A. Mozart, J.S. Bach, S. Moniuszko, H. Seroka

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

12 października 2014 r. (niedziela)
PODGÓRZE, godz. 10:00 –
Kościół pw. Św. Antoniego Padewskiego, ul. Kościelna

HANNA MARIA ZAJĄCZKIEWICZ – sopran
TATIANA BARANOVSKAYA – fortepian
W programie: F. Chopin, S. Moniuszko, K. Szymanowski, F. Mendelssohn, C. Franck

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

12 października 2014 r. (niedziela)
CZYŻEW, godz. 11:00 – Kościół pw. Św. Ap. Piotra i Pawła, ul. Duży Rynek 15

MAŁGORZATA TROJANOWSKA – sopran
SZYMON SZUBZDA - organy
W programie: G.F. Haendel, J.S. Bach, W.A. Mozart, F. Chopin, S. Moniuszko

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

12 października 2014 r. (niedziela)
PIĄTNICA, godz. 12:30
– Kościół pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Stawiskowa 10

HANNA MARIA ZAJĄCZKIEWICZ – sopran
STANISŁAW KUK – skrzypce
TATIANA BARANOVSKAYA – fortepian
W programie: J.S. Bach, F. Chopin, S. Moniuszko, K. Szymanowski, F. Mendelssohn, C. Franck

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

12 października 2014 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 13:00
– Kościół pw. Krzyża Świętego, ul. Zawadzka 55

SOLIŚCI I ZESPOŁY KAMERALNE PSM I i II STOPNIA W ŁOMŻY
W programie: muzyka kompozytorów różnych epok

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2014

19 października 2014 r. (niedziela)
KADZIDŁO, godz. 13:00
– Kościół pw. Świętego Ducha, ul. Sportowa 3
ŁOMŻA, godz. 19:00 – Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
CHÓR CHŁOPIĘCY NFM
ANDRZEJ KOSENDIAK – dyrygent
MAŁGORZATA PODZIELNY – kierownik artystyczny - przygotowanie chóru
W programie m.in.: W.A. Mozart – Missa brevis B-dur KV 275

WSTĘP WOLNY

 
Filharmonia Kameralna
im. Witolda Lutosławskiego w Łomży
ul. Nowa 2
18-400 Łomża

Instytucja finansowana
ze środków budżetowych
Miasta Łomża

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego

Login

Rejestracja

User Registration
or Anuluj