Program XIV Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki "Sacrum et Musica"
2.09.2018 – 14.10.2018

A+ A A-

SACRUM ET MUSICA 2018

19 sierpnia 2018 r. (niedziela), godz. 18:00
Kościół Zakonny pw. Trójcy Przenajświętszej (Siostry Benedyktynki), ul. Dworna 32
DUET „BELARTE”
MARTA MAGDALENA LELEK – skrzypce
MAURICIO SILVA – fortepian

W programie m.in.: F. Schubert, F. Kreisler, F. Chopin, W. Kilar, S. Rachmaninow

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2018

26 sierpnia 2018 r. (niedziela)
PISZ, godz. 12:30
– Kościół pw. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej, ul. M. Wołodyjowskiego 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
KATARZYNA RZYMSKA – sopran
MARIUSZ MONCZAK – skrzypce
W programie m.in.: H. Wieniawski, S. Moniuszko, M. Karłowicz, F. Chopin, W. Kilar

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2018

2 września 2018 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 13:00
– Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25

GRODZIEŃSKA CAPELLA
WŁADIMIR BORMOTOW (BIAŁORUŚ) – dyrygent
MARINA GOROWAJA (BIAŁORUŚ) – sopran
WŁADIMIR GOROWOJ (BIAŁORUŚ) – baryton
W programie m.in.: J.S. Bach, F. Mendelssohn, F. Chopin, G. Rossini, P. Czajkowski, M. Glinka

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2018

2 września 2018 r. (niedziela)
OSTROŁĘKA, godz. 18:30
– Kościół pw. Św. Franciszka z Asyżu, ul. Bohaterów Warszawy 21

GRODZIEŃSKA CAPELLA
WŁADIMIR BORMOTOW (BIAŁORUŚ) – dyrygent
MARINA GOROWAJA (BIAŁORUŚ) – sopran
WŁADIMIR GOROWOJ (BIAŁORUŚ) – baryton
W programie m.in.: J.S. Bach, F. Mendelssohn, F. Chopin, G. Rossini, P. Czajkowski, M. Glinka

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2018

9 września 2018 r. (niedziela)
PIĄTNICA, godz. 12:15
– Kościół pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Stawiskowska 10
ŁOMŻA, godz. 19:00 – Kościół pw. Św. Brunona z Kwerfurtu MB, ul. Wojska Polskiego 135

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
MANFREDO DI CRESCENZO (WŁOCHY) – dyrygent
CAROLA RICCIOTTI (WŁOCHY) – sopran
KAROLINA KUKLIŃSKA – mezzosopran
W programie: F. Fenaroli – Stabat Mater

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2018

16 września 2018 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 19:00
– Kościół pw. Miłosierdzia Bożego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11

ELBLĄSKA ORKIESTRA KAMERALNA
HADRIAN FILIP TABĘCKI – fortepian
W programie: najsłynniejsze tematy muzyki filmowej

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2018

16 września 2018 r. (niedziela)
ŚNIADOWO, godz. 9:00
– Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Rynek 7
KUPISKI, godz. 12:00 – Kościół pw. Św. Jadwigi Śląskiej

JOANNA CORTES – sopran

KWARTET ALLA BREVE:
JAN ZUGAJ – skrzypce
KATARZYNA JANAS-DZIEWA – skrzypce
EWA BARCZYK – wiolonczela
TATIANA BARANOVSKAYA – fortepian

W programie: J.S. Bach, G. Bizet, S. Moniuszko, I.J. Paderewski

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2018

23 września 2018 r. (niedziela)
OSTRÓW MAZOWIECKA, godz. 10:00
– Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 3
ZAMBRÓW, godz. 13:00 – Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej, ul. Cmentarna 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
RUBEN SILVA – dyrygent
ALEJANDRINA VAZQUEZ (MEKSYK) – sopran
W programie m.in.: J.S. Bach, A. Vivaldi, W.A. Mozart, H. Wieniawski

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2018

30 września 2018 r. (niedziela)
SZCZUCZYN, godz. 10:45
– Kościół pw. Imienia NMP, ul. Szpitalna 1
CZYŻEW, godz. 15:30 – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Mazowiecka 34

MANUELA LUCCHI (WŁOCHY) – skrzypce
FABIO MERLINI (WŁOCHY) – organy
W programie m.in.: A. Corelli, T. Albinoni, J.S. Bach, A. Vivaldi

WSTĘP WOLNY

 
Filharmonia Kameralna
im. Witolda Lutosławskiego w Łomży
ul. Nowa 2
18-400 Łomża

Instytucja kultury Miasta Łomża
współprowadzona przez
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego

Login

Rejestracja

User Registration
or Anuluj