To był kolejny wieczór wypełniony muzyką Fryderyka Chopina w ramach cyklu Forum Młodych Chopinistów. Tym razem wystąpił znakomity pianista Michał Basista, reprezentant Polski w XIX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Melomani długo żegnali artystę owacjami na stojąco, zatem nie mogło obejść się bez bisu.
Koncert był organizowany we współpracy z Narodowy Instytut Fryderyka Chopina w ramach programu Efekt Chopina
Fot. Wiesław W. Wiśniewski















