Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Impreza zewnętrzna – Imię

19 listopada, 2023 - 16:00 - 17:30

Dwa spektakle: 16:00 i 18:30

Imię nie jest komedią pozbawioną refleksji, a śmiech bywa tutaj gorzki. Wybór imienia dla syna wywoła

 prawdziwą burzę emocji! Mądry i odświeżający spektakl, w którym każdy widz znajdzie coś dla siebie. Zobacz co z tego wszystkiego wyniknie.

Zwyczajny wieczór w gronie przyjaciół zmienia się w prawdziwą bitwę. Spektakl w wykonaniu najlepszych polskich aktorów daje wiele okazji do śmiechu i prowokuje do refleksji.

„Imię” to francuska sztuka, której filmowa adaptacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Film porównywano miedzy innymi do „Boga mordu” (filmowa „Rzeź” Romana Polańskiego). Także w polskiej, teatralnej wersji „Imię” jest komedią inteligentną – daje wiele okazji do śmiechu, ale też do refleksji.

Wszystko dzieje się podczas kolacji wyprawianej przez profesora literatury Pierre’a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Goście to przyjaciele domu – puzonista Claude (Marcin Hycnar/Mateusz Banasiuk), brat Elisabeth, błyskotliwy przedsiębiorca Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza, ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa).

Przebieg spotkania wydaje się doskonale przewidywalny. Jednak tym razem typowe drobne sprzeczki zmieniają się w prawdziwą bitwę. A całe zamieszanie wywoła niewinne z pozoru pytanie: czy macie już jakiś pomysł na imię?

Obsada:
Małgorzata Foremniak
Dorota Krempa/Irena Melcer
Szymon Bobrowski
Wojciech Malajkat
Mateusz Banasiuk/Marcin Hycnar/Igor Obłoza

Czas trwania: 100 minut

Linki do biletów:
biletyna.pl  – link
kupbilecik.pl – link

Szczegóły

Data:
19 listopada, 2023
Godzina:
16:00 - 17:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Sala koncertowa FKWL
ul. Zawadzka 1
Łomża,
+ Google Map