Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Impreza zewnętrzna – Dwie połówki pomarańczy

15 października - 16:00 - 18:00

Zapraszamy na maraton uśmiechu / najbardziej zabawną polską komedię
Czy rozdzielone połówki pomarańczy stanowią koniec jedności?
Czy dla wielkiej miłości każda połówka potrafi zrobić wszystko czy prawie wszystko?
„Dwie połówki pomarańczy” to spektakl o relacjach, uczuciach, miłości małżeńskiej, zazdrości, bólu, tęsknocie… Każda z bohaterek to pewnego rodzaju samotna pomarańcza, zagubiona połówka gdzieś bez innych pomarańczy. Nic nie jest takie oczywiste, jak się wydaje, a „odejście” małżonka nie jest wcale końcem związku, a może wręcz przeciwnie.
Akcja dzieje się w hotelu, do którego trafia wdowa Karolina, na którą czeka psycholog Joanna, która ma pomóc kobiecie dojść do siebie po śmierci męża. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się Alex, rzekomej córki zmarłego, a także wiele innych niespodzianek.
Kolorytu do spektaklu dodaje wesoła babcia Melania – omyłkowo zameldowana w pokoju wdowy, aby przez chwilę odpocząć podczas wesela w hotelu. Jej postać i chęć „wyrwania kogoś” serwuje niezwykły humor do całej historii.
Ogromne pokłady humoru, trafne riposty, nagłe zwroty akcji i przeniesienie sporów w relacjach damsko-męskich na zupełnie nowy poziom to jeden z wielu zalet spektaklu. W sztuce zobaczymy cztery obce sobie kobiety i tą piątą – ukrywająca prawdziwą tożsamość. Zabawnych i absurdalnych pomyłek tu nie ma końca a żarty wywołują salwy śmiechu.
Ten spektakl być może stanowi właściwy przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o tym jaka jest miłość do naszej drugiej połówki?
Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.
Interesujące kreacje aktorskie, świetnie napisany scenariusz, sprawiają, że z zapartym tchem widzowie oglądają spektakl.

Obsada:
Joanna – Jarosław Boberek/Arkadiusz Nader
Karolina – Cynthia Kaszyńska/ Małgorzata Sadowska/ Aneta Todorczuk
Melania – Grażyna Zielińska/ Ewa Złotowska/Katarzyna Trzcińska du Château
Alexis –Urszula Dębska/ Dagmara Bryzek/Wiktoria Wolańska
Pokojówka – Monika Stach/Ada Żakowska

Autor Iga Kownacka / Reżyser Jan Jankowski
Czas trwania spektaklu: 110 minut z przerwą 15 minutową

Link do sprzedaży biletów:
kupbilecik.pl
biletyna.pl

W przypadku faktury dla zamówień grupowych kontakt: e-mail: bilety@mbart.pl, tel. 536 75 35 35 Organizator spektaklu Impresariat Teatralny M-Bart Gdańsk

Szczegóły

Data:
15 października
Godzina:
16:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Sala koncertowa FKWL
ul. Zawadzka 1
Łomża,
+ Google Map
This site is registered on wpml.org as a development site.